Ubytování v areálu městského stadionu

Ubytovna je umístěna v areálu městského stadionu v Kyjově. Naproti areálu se nachází letní koupaliště a krytý bazén sousedící s městským parkem. Centrum města je vzdáleno 5 minut pěšky, stejně jako stravovací zařízení a kulturní vyžití.
V přízemí budovy se nachází bufet a automaty na kávu, nealkoholické nápoje a bagety. K dispozici je zasedací místnost s televizorem, DVD a VHS přehrávačem a připojením na internet a v neposlední řadě také posilovna a vybavená kuchyňka.

Na ubytovně se nachází 4 x 6 lůžkový pokoj, 2 x pokoj se soc. zařízením (2 lůžkový s možností přistýlky). Celková kapacita 28-30 lůžek.
Apartmán 2 + 1 na tribuně (jednoduše zařízen s kuchyní, lednicí, sprchou a toaletou, maximální kapacita 8 lůžek.)

Kontaktní údaje:
Mezivodí 2233/2a