Přejeme vše nejlepší kyjovským jubilantům

jubilanti 2024

I letos uspořádalo vedení města dvě odpoledne plná dobré hudby v podání ZUŠ Kyjov a dobrého vína pro občany, kteří v tomto roce slaví 75., 80. či 85. narozeniny.

Na 150 jubilantů dorazilo ve dnech 4. a 5. září do estrádního sálu kulturního domu, aby se podělili o své vzpomínky, radosti či starosti spojené s životem v našem městě. Využili tak příležitosti popovídat si s přáteli, sousedy, bývalými spolužáky nebo s vedením města. Potěšilo nás sledovat také vznik spousty nových přátelství.

Oslavencům na místě popřál starosta města František Lukl, místostarosta Daniel Čmelík, tajemník úřadu Filip Zdražil, vedoucí Odboru sociálních věcí Jaroslav Řihánek a dámy z Komise pro občanské záležitosti.

Každý jubilant si odnesl domů kalendář, sklenku na víno a fotografie, které byly na místě pořízeny a rovnou vyvolány.

Ještě jednou přejeme vše nejlepší, hlavně zdravíčko, a ať si stále držíte tak skvěle pozitivní náladu, jakou jsme u vás při setkání pozorovali.